قلمهای سری ایکس نسخهٔ ۱: تفاوت بین نسخه‌ها

از IRMUG
پرش به: ناوبری، جستجو
سطر ۲: سطر ۲:
  
  
از سیستم ۱۰.۳ به بعد، اپل پشتیبانی یونیکدی خود از زبان فارسی را چه در سطح صفحه کلید و چه در سطح قلمها کامل کرد که در نتیجه نه قلم های سیستم ۹ دیگر برای فارسی کارائی کامل داشتند و نه برای سیستم جدید اصلاح و عرضه شده بودند و تنها قلم مناسب برای فارسی نویسی، قلم جیزهٔ پرو بود. بستهٔ پائین شامل بیش از ۷۰ قلم متفاوت می‌باشد که برای استفاده در سیستم جدید  با استاندارد یونیکد و تکنولوژی قلم اپل (AAT) تظبیق داده شده‌اند.
+
از سیستم ۱۰.۳ به بعد، اپل پشتیبانی یونیکدی خود از زبان فارسی را چه در سطح صفحه کلید و چه در سطح قلمها کامل کرد که در نتیجه نه قلم های سیستم ۹ دیگر برای فارسی کارائی کامل داشتند و نه برای سیستم جدید اصلاح و عرضه شده بودند و تنها قلم مناسب برای فارسی نویسی، قلم جیزهٔ پرو بود. بستهٔ پائین شامل بیش از ۷۰ قلم متفاوت می‌باشد که برای استفاده در سیستم جدید  با استاندارد یونیکد و تکنولوژی قلم اپل (AAT) تطبیق داده شده‌اند.
  
  

نسخهٔ ‏۱۱ ژانویهٔ ۲۰۰۷، ساعت ۰۱:۴۶

font


از سیستم ۱۰.۳ به بعد، اپل پشتیبانی یونیکدی خود از زبان فارسی را چه در سطح صفحه کلید و چه در سطح قلمها کامل کرد که در نتیجه نه قلم های سیستم ۹ دیگر برای فارسی کارائی کامل داشتند و نه برای سیستم جدید اصلاح و عرضه شده بودند و تنها قلم مناسب برای فارسی نویسی، قلم جیزهٔ پرو بود. بستهٔ پائین شامل بیش از ۷۰ قلم متفاوت می‌باشد که برای استفاده در سیستم جدید با استاندارد یونیکد و تکنولوژی قلم اپل (AAT) تطبیق داده شده‌اند.


برای دریافت این قلم به اینجا مراجعه کنید.


متن نمایشی از تعدادی از قلم‌ها:

Fontexamples.png